VI Podkarpacka Konferencja Okulistyczna "SOKOLIM OKIEM"

16-17 listopada

Hotel Prezydencki w Rzeszowie

 

 

Na górę

Sponsorzy


 

                 

medicalpartner

 

Od blisko 20 lat Medical Partner zajmuje się dystrybucją i serwisem najwyższej jakości wyrobów medycznych. Firma specjalizuje się w produktach do diagnostyki, leczenia i chirurgii oka. Medical Partner reprezentuje w Polsce na zasadach wyłączności między innymi: OPTOVUE, RIGHTON (d.Nikon), KONAN, MEDMONT, OPTIKON, ACCUTOME-KEELER. Od 2007 roku firma posiada w swojej ofercie wykonane w najnowszej technologii tomografy SOCT amerykańskiego producenta OPTOVUE – światowego lidera w technologii AngioOCT.  Poprzez organizowanie licznych szkoleń i warsztatów Medical Partner zapewnia swoim klientom stały dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu stosowania zakupionych urządzeń i technologii.

 

sov logotypy-10

 

Firma OPTOtech Medical istnieje od 1999 roku i zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego ze szczególnym uwzględnieniem okulistyki. Specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu i materiałów okulistycznych do zakładów optycznych, gabinetów okulistycznych, przychodni i oddziałów okulistycznych. Reprezentuje marki: Bausch+Lomb (mikrochirurgia oka), Soft Italia (crosslinking rogówki), Lumenis (lasery okulistyczne), Reichert (tanometry bezkontaktowe), Frey (parymetry komputerowe, rzutniki optotypów i panele LCD), UNICOS (autokeratorefraktometry, foroptery), Ray Vision (urządzenia diagnostyczne), Micromed (urządzenia ultradźwiękowe), Akrus (meble okulistyczne) i Fim Medical (testery widzenia).

sov logotypy-12  

RZESZÓW – największe miasto południowo-wschodniej Polski, stolica województwa podkarpackiego oraz centrum Rzeszowskiego Obszaru Metropolitarnego. Siedziba władz samorządowych i wojewódzkich, instytucji rządowych oraz sądowniczych. Stanowi centrum ekonomiczne, akademickie, kulturalne i rekreacyjne południowo-wschodniej Polski. Pełni funkcję ważnego ośrodka przemysłu lotniczego, informatycznego, chemicznego, handlowego, budowlanego i usługowego. W stolicy Podkarpacia mieszka blisko 220 tys. osób. Pod względem liczby studentów Rzeszów jest na pierwszym miejscu w Unii Europejskiej (na każdy 1000 mieszkańców przypada 353 studentów). Średnia wieku mieszkańców miasta to 39 lat, dlatego Rzeszów jest często nazywany miastem ludzi młodych. Rzeszów to miejsce, które mieszkańcy wysoko oceniają pod względem jakości życia. Otwarcie przyznają, że jest to miasto czyste, bezpieczne, wygodne, zapewniające jednocześnie stabilizację życiową i satysfakcję z możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

sov logotypy-13

 

To firma farmaceutyczna specjalizująca się głównie w okulistyce. Santen zdobył wiodącą pozycję na japońskim rynku farmaceutycznym i stał się firmą o zasięgu globalnym. Firma Santen jest obecna w Europie od blisko 20 lat i wciąż umacnia swoją pozycję w kolejnych państwach, dążąc do zapewnienia pacjentom i pracownikom służby zdrowia dostępu do nowatorskich rozwiązań. Jej priorytetem jest tworzenie i pozyskiwanie nowych, lepszych rozwiązań, które będą odpowiadać potrzebom zarówno pacjentów, jak i pracowników służby zdrowia. Działalność firmy Santen Polska skupia się leczeniu jaskry, zaburzeń powierzchni oka oraz rzadkich chorób oczu. Firma w głównej mierze prowadzi badania naukowe, a jej celem jest stworzenie innowacyjnych metod leczenia chorób oczu. Badania te odbywają się w czterech ośrodkach naukowych znajdujących się w Japonii, USA, Finlandii i Francji.

sov logotypy-14

 

Solinea jest firmą farmaceutyczną, która działa na rynku od 2005 r. Wieloletnie doświadczenie oraz dynamiczny wzrost sprawiają, że znajduje się wśród najszybciej rozwijających się firm z branży farmaceutycznej na terenie województwa lubelskiego. Zajmuje się tworzeniem unikalnych rozwiązań dla zdrowia, proponując bogaty wybór: środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych, produktów leczniczych, suplementów diety i kosmetyków. Dokłada wszelkich starań, aby dostosowywać się nie tylko do zmieniających się wymogów rynku, ale również do oczekiwań klientów. Bazuje na badaniu potrzeb pacjentów oraz na opinii osób związanych z medycyną, stale wzbogacając swoją ofertę o nowe produkty. Ogromna dbałość o jakość oraz najnowsze technologie produkcji sprawiają, że cieszy się zaufaniem lekarzy, farmaceutów i pacjentów.

sov logotypy-16
Już od ponad 30 lat firma URSAPHARM kojarzona jest z udanym wdrażaniem innowacyjnych koncepcji i rozwiązań technologicznych do produkcji leków i wyrobów medycznych. Ze względu na szerokie spektrum produktów, URSAPHARM zalicza się do liderów na rynku okulistycznym w Europie. Jest firmą z dużym doświadczeniem w zakresie rozwoju, produkcji i kontroli jakości, a jako wysokowydajny producent, również w zakresie współpracy z partnerami na całym świecie. Przy zachowaniu najbardziej rygorystycznych standardów, URSAPHARM wytwarza krople i  maści oczne, a także aerozole i krople donosowe. Ponadto na nowoczesnych liniach produkcyjnych wytwarza również leki w postaci stałej: tabletki, tabletki powlekane, kapsułki twarde i granulaty proszkowe. Poprzez wyeliminowanie potencjalnie szkodliwych konserwantów w kroplach ocznych w systemie COMOD® oraz konserwantów, emulgatorów i wszystkich innych substancji pomocniczych w kroplach ocznych EvoTears® URSAPHARM zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
sov logotypy-09

 

Firma OFTA Sp. z o.o. jest polską, innowacyjną firmą okulistyczną. W ramach swojej działalności stara się łączyć pasje i zainteresowania naukowe oraz wychodzić naprzeciw potrzebom lekarzy okulistów. Produkty firmy Ofta są obecne na polskim rynku od roku 2011 i sprzedawane są przez firmę Verco S.A., działającą przez wiele lat na rynku farmaceutycznym w zakresie produktów specjalistycznych. Pierwszymi produktami wprowadzonymi przez nich na rynek są Vitroft, Retixoft oraz Lakroft. W kolejnych latach na rynek trafiły takie produkty jak: Dexoftyal MD, Dexoftyal UD, Demoxoft Lipożel, Demoxoft Płyn, Demoxoft Clean, Maculoft oraz HexaClean.

 

 

Organizator

Patronat honorowy

  • Urząd Marszałkowski
  • Prezydent Miasta Rzeszów
  • Uniwersytet Rzeszowski