Podkarpacka Konferencja Okulistyczna "SOKOLIM OKIEM"

18 listopada 2017, godzina 8:00

Hotel Prezydencki w Rzeszowie

Na górę

Sponsorzy


sov logotypy-01

 

EFmed Sp. z o.o. jest dystrybutorem wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego. Firma posiada wieloletnie doświadczenie na polskim rynku medycznym, działając od 1990 r. Prowadzi dystrybucję produktów medycznych wielu znanych producentów, m.in. w zakresie kardiologii interwencyjnej, zabiegów endowaskularnych, diagnostyki laboratoryjnej, endoskopii, transfuzjologii i okulistyki. Współpracuje z wieloma producentami i dostawcami sprzętu medycznego, dzięki czemu jest w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty wyposażenia placówek medycznych.

sov logotypy-02

 

Firma Johnson & Johnson Vision jest zaangażowana w poprawę oraz przywracanie wzroku pacjentów na całym świecie. Od premiery pierwszej jednorazowej miękkiej soczewki kontaktowej w 1987 roku, portfolio soczewek kontaktowych ACUVUE® pomaga pacjentom widzieć lepiej. W 2017 Johnson & Johnson zainwestował w okulistykę poszerzając swoją działalność o produkty do chirurgii zaćmy, laserowej chirurgii refrakcyjnej (LASIK) oraz produkty do pielęgnacji oczu. Służąc ponad 60 milionom pacjentów dziennie w 103 krajach, fima Johnson & Johnson jest zaangażowana w pomoc większej liczbie osób w więcej miejscach poprawiać lub przywracać wzrok. Firma Johnson & Johnson Vision ma siedziby w Jacksonville w stanie Floryda oraz Santa Ana w Kalifornii, zatrudnia ponad 8 400 pracowników na całym świecie.

sov logotypy-03

 

Valeant sp. z o. o. s. j. jest częścią międzynarodowego koncernu Valeant Pharmaceuticals International Inc, który pracuje na rzecz ochrony zdrowia ludzi na całym świecie. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych, wytwarzanych między innymi przez ICN Polfa Rzeszów S.A., magazynowanie towaru i działalność usługowa. Spółka jest także właścicielem własności intelektualnej produktów, dla których jest przedstawicielem podmiotu odpowiedzialnego.

sov logotypy-04

 

 

Chirurgia okulistyczna, systemy nawiewu ultra czystym powietrzem - innowacyjny sposób utrzymania czystości podczas iniekcji doszklistkowych.

sov logotypy-05

 

W 2010 roku powstała Grupa Adamed, w której skład wchodzą między innymi: Adamed, Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa oraz Adamed Consumer Healthcare. Firma odpowiada na kluczowe wyzwania współczesnej medycyny i poszukuje innowacyjnych terapii. Udoskonala istniejące na rynku preparaty i udostępnia je na szeroką skalę. Badania i rozwój to filary, na których opiera swoją działalność.

sov logotypy-06

 

Alcon jest światowym liderem w zakresie ochrony i pielęgnacji wzroku, który szczególną wagę przywiązuje do leczenia chorób oczu i poprawy jakości widzenia. Alcon jest drugą co do wielkości dywizją Grupy Novartis, jednej z najbardziej renomowanych i prężnie działających firm branży medycznej. Alcon reprezentowany jest w 75 krajach świata. Oferta produktowa firmy Alcon pozwala na zaspokojenie wszelkich potrzeb związanych z pielęgnacją i ochroną wzroku. Innowacyjne rozwiązania umożliwiają poprawę widzenia pacjentom w każdym wieku a oferta produktów farmaceutycznych obejmuje przede wszystkim innowacyjne środki do leczenia jaskry, infekcji i zapaleń oczu, alergii i zespołu suchego oka. Oferowany przez firmę Alcon sprzęt wykorzystywany w procedurach zabiegowych wykonywanych  na oczach,  posiada wszelkie atesty i pozwolenia. Firma zapewnia kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania. Misją firmy jest wysoka jakość, zadowolenie i zapewnienie bezpieczeństwa pacjentom.

sov logotypy-07

 

Firma Aqua Lens działa na rynku kontaktologicznym od 1994 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najbardziej renomowanych firm na świecie takich jak Menicon, David Thomas Contact Lenses, Ultravision, Microlens, LCS, Novalens czy Finnsusp AB. Proponujemy Państwu szeroki zakres miękkich soczewek kontaktowych: sferycznych, asferycznych w tym silikonowo-hydrożelowych, torycznych, silikonowo-hydrożelowych do korekcji stożka rogówki oraz twardych gazoprzepuszczalnych RGP oraz soczewek hybrydowych. Dzięki ścisłej współpracy z laboratoriami w Wielkiej Brytanii i Holandii jesteśmy w stanie zamówić dla Państwa pacjentów soczewkę korygującą nawet najbardziej skomplikowaną wadę skojarzoną z wysokim astygmatyzmem, nieregularnością rogówki, stożkiem czy ektazją po chirurgii refrakcyjnej. Obok tradycyjnych soczewek korekcyjnych mamy również bogatą gamę soczewek kolorowych, kosmetycznych zmieniających lub modyfikujących kolor oczu, oraz protetycznych „Cantor Prosthetic” - całkowicie kryjących, z malowaną tęczówką, stosowanych do maskowania bielma rogówki, do obturacji czy korekcji anirydii. Polecając Państwu naszą pełną ofertę zapewniamy jednocześnie szybki i fachowy serwis, co umożliwi pełne zaspokojenie nawet najbardziej skomplikowanych potrzeb Państwa pacjentów.

sov logotypy-08

 

Autoryzowany Dealer Dakar - Toyota Rzeszów  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 1999r. i jest częścią Toyota Motor Corporation, jednego z trzech największych koncernów motoryzacyjnych świata. Samochody Toyota mają od lat tradycyjnie wysoką jakość i cieszą się dużą popularnością w Europie. W Polsce Toyota od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży. Głównym celem od początku istnienia Dakar Toyota Rzeszów Sp. z o.o. jest zapewnienie Klientom najwyższych standardów obsługi. Oferuje sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów. Na miejscu oferuje również pełen zakres usług finansowych związanych z zakupem i eksploatacją samochodu – firmowany przez Toyotę kredyt i leasing oraz ubezpieczenia oferowane przez partnerów (Alianz, Hestię i PZU). Całkowita Satysfakcja Klienta – to motto, którym się kieruje.

sov logotypy-09

 

Firma OFTA Sp. z o.o. jest polską, innowacyjną firmą okulistyczną. W ramach swojej działalności stara się łączyć pasje i zainteresowania naukowe oraz wychodzić naprzeciw potrzebom lekarzy okulistów. Produkty firmy Ofta są obecne na polskim rynku od roku 2011 i sprzedawane są przez firmę Verco S.A., działającą przez wiele lat na rynku farmaceutycznym w zakresie produktów specjalistycznych. Pierwszymi produktami wprowadzonymi przez nich na rynek są Vitroft, Retixoft oraz Lakroft. W kolejnych latach na rynek trafiły takie produkty jak: Dexoftyal MD, Dexoftyal UD, Demoxoft Lipożel, Demoxoft Płyn, Demoxoft Clean, Maculoft oraz HexaClean.

sov logotypy-10

 

Firma OPTOtech Medical istnieje od 1999 roku i zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego ze szczególnym uwzględnieniem okulistyki. Specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu i materiałów okulistycznych do zakładów optycznych, gabinetów okulistycznych, przychodni i oddziałów okulistycznych. Reprezentuje marki: Bausch+Lomb (mikrochirurgia oka), Soft Italia (crosslinking rogówki), Lumenis (lasery okulistyczne), Reichert (tanometry bezkontaktowe), Frey (parymetry komputerowe, rzutniki optotypów i panele LCD), UNICOS (autokeratorefraktometry, foroptery), Ray Vision (urządzenia diagnostyczne), Micromed (urządzenia ultradźwiękowe), Akrus (meble okulistyczne) i Fim Medical (testery widzenia).

sov logotypy-11

 

PZU oferuje swoim klientom najszerszą gamę produktów na polskim rynku ubezpieczeniowym. W ramach podstawowej działalności ubezpieczeniowej, obejmującej ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie oraz pozostałe ubezpieczenia osobowe, klienci Grupy PZU mają do wyboru blisko 200 rodzajów ubezpieczeń. PZU konsekwentnie dąży do coraz pełniejszego zaspokajania potrzeb klientów, systematycznego podnoszenia jakości usług oraz stałego poszerzania możliwości rozwojowych. Logo PZU należy do najlepiej rozpoznawalnych znaków towarowych w Polsce. PZU to firma najbardziej ceniona za doświadczenie, tradycję, polskie pochodzenie, silną pozycję finansową oraz łatwy dostęp do agentów i oddziałów firmy. Czołowa pozycja Grupy PZU na polskim rynku usług ubezpieczeniowych i finansowych znajduje potwierdzenie w wielu niezależnych rankingach prasowych i konkursach.

sov logotypy-12  

RZESZÓW – największe miasto południowo-wschodniej Polski, stolica województwa podkarpackiego oraz centrum Rzeszowskiego Obszaru Metropolitarnego. Siedziba władz samorządowych i wojewódzkich, instytucji rządowych oraz sądowniczych. Stanowi centrum ekonomiczne, akademickie, kulturalne i rekreacyjne południowo-wschodniej Polski. Pełni funkcję ważnego ośrodka przemysłu lotniczego, informatycznego, chemicznego, handlowego, budowlanego i usługowego. W stolicy Podkarpacia mieszka blisko 220 tys. osób. Pod względem liczby studentów Rzeszów jest na pierwszym miejscu w Unii Europejskiej (na każdy 1000 mieszkańców przypada 353 studentów). Średnia wieku mieszkańców miasta to 39 lat, dlatego Rzeszów jest często nazywany miastem ludzi młodych. Rzeszów to miejsce, które mieszkańcy wysoko oceniają pod względem jakości życia. Otwarcie przyznają, że jest to miasto czyste, bezpieczne, wygodne, zapewniające jednocześnie stabilizację życiową i satysfakcję z możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

sov logotypy-13

 

To firma farmaceutyczna specjalizująca się głównie w okulistyce. Santen zdobył wiodącą pozycję na japońskim rynku farmaceutycznym i stał się firmą o zasięgu globalnym. Firma Santen jest obecna w Europie od blisko 20 lat i wciąż umacnia swoją pozycję w kolejnych państwach, dążąc do zapewnienia pacjentom i pracownikom służby zdrowia dostępu do nowatorskich rozwiązań. Jej priorytetem jest tworzenie i pozyskiwanie nowych, lepszych rozwiązań, które będą odpowiadać potrzebom zarówno pacjentów, jak i pracowników służby zdrowia. Działalność firmy Santen Polska skupia się leczeniu jaskry, zaburzeń powierzchni oka oraz rzadkich chorób oczu. Firma w głównej mierze prowadzi badania naukowe, a jej celem jest stworzenie innowacyjnych metod leczenia chorób oczu. Badania te odbywają się w czterech ośrodkach naukowych znajdujących się w Japonii, USA, Finlandii i Francji.

sov logotypy-14

 

Solinea jest firmą farmaceutyczną, która działa na rynku od 2005 r. Wieloletnie doświadczenie oraz dynamiczny wzrost sprawiają, że znajduje się wśród najszybciej rozwijających się firm z branży farmaceutycznej na terenie województwa lubelskiego. Zajmuje się tworzeniem unikalnych rozwiązań dla zdrowia, proponując bogaty wybór: środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych, produktów leczniczych, suplementów diety i kosmetyków. Dokłada wszelkich starań, aby dostosowywać się nie tylko do zmieniających się wymogów rynku, ale również do oczekiwań klientów. Bazuje na badaniu potrzeb pacjentów oraz na opinii osób związanych z medycyną, stale wzbogacając swoją ofertę o nowe produkty. Ogromna dbałość o jakość oraz najnowsze technologie produkcji sprawiają, że cieszy się zaufaniem lekarzy, farmaceutów i pacjentów.

sov logotypy-15

 

UNIPHARM HOLDINGS jest amerykańską firmą farmaceutyczną z siedzibą w Empire State Building w Nowym Yorku. Specjalizuje się w wytwarzaniu nowoczesnych preparatów stosowanych w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych. We współpracy z ośrodkami badawczymi i klinicznymi rozwija m.in. kategorię nowoczesnych nutraceutyków. 

sov logotypy-16
Już od ponad 30 lat firma URSAPHARM kojarzona jest z udanym wdrażaniem innowacyjnych koncepcji i rozwiązań technologicznych do produkcji leków i wyrobów medycznych. Ze względu na szerokie spektrum produktów, URSAPHARM zalicza się do liderów na rynku okulistycznym w Europie. Jest firmą z dużym doświadczeniem w zakresie rozwoju, produkcji i kontroli jakości, a jako wysokowydajny producent, również w zakresie współpracy z partnerami na całym świecie. Przy zachowaniu najbardziej rygorystycznych standardów, URSAPHARM wytwarza krople i  maści oczne, a także aerozole i krople donosowe. Ponadto na nowoczesnych liniach produkcyjnych wytwarza również leki w postaci stałej: tabletki, tabletki powlekane, kapsułki twarde i granulaty proszkowe. Poprzez wyeliminowanie potencjalnie szkodliwych konserwantów w kroplach ocznych w systemie COMOD® oraz konserwantów, emulgatorów i wszystkich innych substancji pomocniczych w kroplach ocznych EvoTears® URSAPHARM zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
sov logotypy-17  

VISIM Sp. z o.o. jest dystrybutorem okulistycznego sprzętu medycznego. Posiadamy 5-letnie doświadczenie na polskim rynku medycznym, działając od 2013 r. Dystrybuujemy produkty z zakresu chirurgii okulistycznej  wielu czołowych, światowych producentów oraz produkty farmaceutyczne, dzięki którym oferta asortymentowa pozwala na zaopatrzenie placówek medycznych we wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do realizacji procedur okulistycznych. Oferowane produkty posiadają niezbędne certyfikaty jakości. Celem firmy jest rozwój na polskim rynku oraz inwestycja w dobro i bezpieczeństwo pacjentów poprzez dostarczanie sprawdzonych rozwiązań. 

 

Organizator

Patronat honorowy

  • Urząd Marszałkowski
  • Prezydent Miasta Rzeszów
  • Uniwersytet Rzeszowski